Jak ubrać się na mecz na stadionie?

z19007955Q,Polska-na-Euro-2016

Euro 2016 i związane z im bardzo dobre wyniki naszej Reprezentacji Polski powodują, że coraz więcej osób zaczyna zastanawiać się, jak się ubrać na mecz na stadionie. Które gadżety warto kupić, o czym nie można zapomnieć, by prezentować się modnie i tak, jak na prawdziwego kibica przystało.

Najpopularniejszymi akcesoriami na mecz na stadionie są szaliki, flagi i koszulki patriotyczne w kolorach naszej flagi. Takie zestawienie to podstawowe minimum. Większość kibiców płci męskiej pozostaje właśnie przy takiej kombinacji. Jednak dla kobiet jest to zbyt standardowy wizerunek – one szukają czegoś świeższego, czegoś, co pozwoli się wyróżnić z tłumu (niczym Natalia Siwiec kilka lat temu).

Takim osobom polecam rezygnację z dominacji barw biało-czerwonych na rzecz zachowania symbolu Polski (orzeł biały). W sklepach stacjonarnych i internetowych można kupić wiele koszulek, bluzek i sukienek w najróżniejszych kolorach, posiadających duży i widoczny emblemat orzełka. Innym, równie ciekawym pomysłem jest stylizacja w stylu Cleo, czyli ubranie nawiązujące do naszych słowiańskich korzeni, jak spódnica w tradycyjne kwiaty i wianek. Do tego można dodać Polską flagę narysowaną na policzku i dobra stylizacja gotowa.

Specjalne farbki do malowania ciała możesz znaleźć w hipermarketach na dziale plastycznym lub w sklepach dla plastyków.

Najciekawsze akcesoria kibica reprezentacji Polski

Do najmodniejszych i najpopularniejszych akcesoriów kibica należą ubrania i gadżety związane z ukochana drużyną. Koszulka Reprezentacji Polski na Euro 2016 to bez najmniejszych wątpliwości, najważniejsza rzecz. Na szczęście zakup takiego ubrania nie musi się wiązać z dużym wydatkiem. W popularnych i tanich sklepach (np. Biedronka) wprowadzono całe akcje tematyczne związane z euro 2016, które umożliwiają zakup kubków, słodyczy z logiem euro 2016 lub z wizerunkami naszych sportowców, koszulki kibica, ubranka dla najmłodszych, akcesoria do ozdobienia samochodu (np. ubrania na lusterka z flagą Polski), szaliki i flagi.

Strój jest najważniejszy

Dla większości kibiców najważniejszym gadżetem na mecz oglądany w domu, knajpie lub na stadionie jest ubranie. W końcu to właśnie ono jest najbardziej widoczne. Nie można też nie wspomnieć o tym, jak wyglądają kibice naszej drużyny na stadionach, gdy wszyscy są ubrani na biało-czerwono. Taki widok jest doskonałym dowodem na to, jak zaangażowanymi i gorliwymi kibicami jesteśmy, jak gorąco wspieramy naszą drużynę.

4bb4bb16-d53d-4a54-a3f0-1845f32e6ff8

Niektórzy kibice mają szczególne wymagania dotyczące stroju na mecz i szukają ubrań, które będą podobne do tych, które w tym roku nosi Reprezentacja Polski na euro 2016. Bardzo podobne modele, które są aktualne właśnie teraz, można kupić w specjalistycznych sklepach internetowych z akcesoriami dla kibiców.

[Głosów:1    Średnia:2/5]
  • Blog Ozonee

    Ahhh miło wrócić do tych wspaniałych emocji, które przeżywaliśmy podczas Euro 2016. Cała Polska ubrana w biało-czerwone barwy, wszyscy z zachrypniętymi głosami od kibicowania 🙂 Już nie mogę doczekać się kolejnych mistrzostw, a Ty? W wolnej chwili zapraszam do mnie 🙂 (http://blog.ozonee.pl/euro-2016-krotki-przewodnik-kibica/)
    Pozdrawiam!