Męskie plażowanie: slipki czy bokserki?

97257

Panowie nie zawsze zwracają uwagę na to, jaki model odzieży plażowej na siebie zakładają, ale dla kobiet ma to już dość duże znaczenie. Niektóre z nich przewrotnie twierdzą, że: „Po slipkach ich poznacie!”. Kogo? Prawdziwych mężczyzn, oczywiście…

 

Slipki czy bokserki?

Skoro tutaj jesteś, to nie jest Ci obojętne, co na siebie założysz w te wakacje. Pewnie zastanawiasz się, czy wybrać slipki, czy bokserki? Zaraz poznasz odpowiedź, pisaną kobiecą ręką.

  • Kilka słów o bokserkach

bokserki_meskie_226

Muszę jednoznacznie powiedzieć, że preferuję mężczyzn w bokserkach, które zazwyczaj prezentują się o wiele lepiej niż klasyczne slipy kąpielowe o kroju majtek. Idealnie leżą na każdej sylwetce, nawet tej, która pozostawia wiele do życzenia. Mężczyźni o idealnych, wysportowanych lub silnie umięśnionych ciałach mogą bez obaw założyć zwykłe slipki męskie, ponieważ we wszystkim wyglądają perfekcyjnie.

Trzeba jednoznacznie powiedzieć, że slipki pokazują więcej niż bokserki czy dłuższe spodenki. Często również to, co wolelibyśmy ukryć.

Slipy dla wysportowanego ciała

slipy-meskie-apolon-midi-lisca

Slipy męskie wyglądają bardzo odważnie, co często przykuwa wzrok kobiet. Są dostępne w ciekawych modelach kolorystycznych. Rzadko posiadają jakiekolwiek zdobienia, szczególnie te najnowsze modele. Obecnie najmodniejsze są slipki jednokolorowe, ewentualnie oznaczone logiem firmy lub niewielką ozdobną grafiką.

  • Dłuższe bokserki męskie

W sklepach można dostać również dłuższe bokserki męskie, które w ubiegłych latach też były dostępne, ale moim zdaniem w bardzo nieatrakcyjnych modelach. Materiały w kolorowe kwiaty w stylu hawajskim lub niezbyt ciekawą kratę to nie było nigdy to, co mogłoby przypaść mi do gustu. Teraz jest już zupełnie inaczej. Bokserki męskie luźne, które w tym sezonie można kupić w stacjonarnych i internetowych sklepach, to precyzyjnie wykończone modele, w których liczy się każdy detal.

Najładniejsze to te jednokolorowe, najlepiej z wszytą metalową mikroskopijną tabliczką z nazwą marki, która dodaje im luksusowego charakteru. Równie ciekawe są bokserki stworzone z połączenia tego samego materiału, ale w różnych kolorach. Zazwyczaj dotyczy to modeli typowo sportowych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]