Stylizacje w stylu Kate Middleton

prince-william-kate-middleton

Stylem Kate Middleton zachwyca się cały świat. Charakteryzuje go ogromna klasa, wyczucie stylu, elegancja, doskonałe dopasowanie kolorów, a także to, że mimo nawiązywania do tradycji jest on nadal wyjątkowo modnym stylem. Najpopularniejsze czasopisma modowe poświęcają wiele stron na analizowanie każdej stylizacji księżnej Kate, więc my nie możemy pozostać obojętni.

Jeżeli chcesz zaczerpnąć odrobiny inspiracji ze stylu księżnej Kate lub całkowicie go odwzorować, to zapraszamy do lektury. Gwarantujemy, że w większości sklepów w popularnych Galeriach Handlowych znajdziesz podobne ubrania, dzięki czemu bez najmniejszych problemów zaczniesz się nosić tak, jak na prawdziwą damę przystało.

Kate-Middleton-Royal-Style-One-Piece-Long-Sleeve-Elegent-Graceful-Lace-Dress-Beige

Warto podkreślić, że stylizacje Kate Middleton są w większości przypadków dość tanie. Wiąże się to, z tym że jak księżna zdecyduje się pokazać w danej sukience, to w ciągu kilku godzin zostaje ona wykupiona ze wszystkich sklepów, które ją posiadają. Zazwyczaj cena jednej sukienki wynosi kilkaset złotych, więc można powiedzieć, że większość z nas jest na nią stać.

Kate Middleton – sukienki

Kate Middleton, ikona stylu XXI wieku, kocha proste sukienki, bardzo dobrze skrojone i nawiązujące do klasycznej mody. Preferuje jednolite materiały w ciekawych kolorach, zawsze modnych w danym okresie. Sukienki, które decyduje się założyć na co dzień, mają dość casualowy styl, ale widać, że wykonano je z bardzo dobrych materiałów. Zazwyczaj posiadają bardzo stonowane kolory, jak ciemna zieleń, brąz, beż, czy granat. W przypadku stylizacji na specjalne okazje widać, że Kate Middleton pozwala sobie na odrobinę kolorystycznego szaleństwa – nosi przeróżne odcienie pastelowe, energetyzującą czerwień, mocną zieleń lub ciekawe odcienie rudości.

3fde3f3c59cbc06496b4586ca7f84aac ac2bf7178e5d3de7d6e217000fc4bc29

Kate Middleton – suknia ślubna

Najbardziej obserwowanym i komentowanym strojem Kate Middleton była oczywiście jej suknia ślubna. Już tak się przyjęło, że ten specyficzny strój zwraca naszą szczególną uwagę, głównie w przypadku celebrytów. Nic w tym dziwnego, w końcu każda przyszła Panna Młoda chce w tym dniu wyglądać jak księżniczka. Suknia ślubna dla wielu kobiet to najdroższa sukienka w życiu, na jaką mogły sobie pozwolić.

Suknia ślubna Kate Middleton była wykonana przez dom mody Alexandra McQueen’a. Posiada piękne koronkowe wykończenia, długi tren i tiarę od Królowej Elżbiety. Miała dopasowaną górę i luźniejszy dół, czyli taką formę, w której kobieca sylwetka prezentuje się najlepiej. Głównym, dominującym materiałem jest jedwab i ręcznie robiona koronka.

Kate Middleton charakteryzuje dość konserwatywny styl, ale wyjątkowo kobiecy. W jej stylizacjach nie znajdziemy nawet szczypty nonszalancji. Niektórzy krytykują ją za zbyt zachowawcze ubrania, ale czy nie właśnie w tym tkwi prawdziwa wartość? Szczególnie w dzisiejszych czasach, opanowanych przez szorty odsłaniające pośladki czy krótkie topy wykonane z jaskrawych materiałów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]