Trzy kolory lata 2016

trendy-w-manicure-wiosna-lato-2014

Kupując nową odzież na dany sezon, zawsze powinniśmy zastanowić się, jakie kolory będą modne. W ten sposób możemy być pewni, że nasza stylizacja będzie trendy. Zakup odzieży w kolorach, które już dawno odeszły w zapomnienie jest jednym z najgorszych błędów, jakie można popełnić podczas kreowania własnego wizerunku.Z dzisiejszego artykułu dowiesz się:

  • Jakie kolory warto wybrać na lato 2016?
  • Jak prezentuje się wakacyjna moda 2016?
  • Które trzy kolory są najbardziej trendy?

Jakie kolory na lato 2016?

W poprzednich latach, jak i w tym roku, modne pozostają kolory lekkie, świeże i jasne, czyli pasujące do wakacyjnej atmosfery. Czerń, ciemny brąz, przydymiona zieleń i inne barwy bardziej przypominające zimę i jesień, powinny odejść w zapomnienie.

sukienki-na-lato-zwiewne

Modne trzy kolory na lato 2016 to błękit, cytrynowy i pustynny szary beż. Najlepiej łączyć je ze sobą, wybierając jeden z nich na główną bazę, a pozostałe na ciekawe dodatki kolorystyczne. Wyjątkowo modną stylizacją jest beżowa sukienka, cytrynowe buty i błękitne dodatki.

sukienka-1

Moda na lato 2016 przypomina pastelowy styl z tamtego sezonu, ale w nieco chłodniejszym tonie. Główną jej zaletą jest to, że doskonale pasuje do kobiet w każdym wieku, zarówno nastolatek, jak i starszych Pań. Pięknie podkreśla lekką, naturalną opaleniznę oraz wyjątkową barwę słowiańskich oczu. Na samym końcu warto dodać, że trendy na lato 2016 nakazują, by unikać noszenia materiałów posiadających wyraźne wzory. Lepiej bazować na jednolitych tkaninach, w trzech wyżej wymienionych kolorach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Polub również