Trzy modele butów na jesień, w których przechodzisz cały sezon

buty-na-jesien-likely-pl-eef24a21

We wrześniu i październiku musimy liczyć się z większymi wydatkami. Choć nasz budżet domowy jeszcze nie odetchnął po wakacjach, to już musi podołać wydatkom związanym z zakupem wyprawki do szkoły czy na uczelnię. Ponadto to też taki okres, w którym potrzebujemy nowych, cieplejszy ubrań.

O ile płaszcz, swetry i spodnie z poprzedniego sezonu mogą być modne również teraz, o tyle obuwie, nawet jeśli takie jest, to pewnie będzie już zwyczajnie zniszczone. Na szczęście w sklepach można kupić takie modele butów, które będą modne przez kilka sezonów, trwałe, a przy tym nadające się do noszenia prawie przez cały rok. Poniżej przedstawię trzy takie modele.

 

Uniwersalne buty na jesień damskie, w których przechodzisz prawie cały rok

Kobiety najczęściej kupują kozaki, które są rzeczywiście bardzo wygodne, a przy tym ciepłe. Nie zawsze myślą o tym, że wysokość i model obuwia może mieć wpływ na to, czy pochodzą w nich tylko przez 3 jesienne miesiące, czy prawie przez cały rok. Mam na myśli to, że kupując kozaki niższe, sięgające trochę nad kostkę lub mniej więcej do połowy łydki, możesz w nich chodzić zarówno jesienią, jak i wiosną. Co więcej, na rynku można dostać specjalne ocieplacze do takich butów, które są zazwyczaj wykonane z grubszej wełny. Stosując takie połączenie, będziesz chodzić w wygodnych i ciepłych jesiennych kozakach, również w zimie.

 

Buty na jesień dla dziecka, w których przechodzi cały rok

Choć może się to wydawać nieprawdopodobne, to już trzyletniemu dziecku można kupić jedną parę butów, w których przechodzi cały rok. Myślę o obuwiu typu Emu, UGG, czyli wykonanym z naturalnej owczej skóry i wełny, której zaletą jest to, że trzyma odpowiednią temperaturę ciała, nie przegrzewając stóp w lecie i nie wychładzając ich w zimie. Choć w Polsce noszenie butów Emu przez cały rok nie jest jeszcze tak bardzo popularne, to za granicą już tak i nikt się temu nie dziwi. Trzeba podkreślić, że buty typu Emu można nosić na gołą stopę, tym samym zapewniając delikatnym nóżkom dziecka najlepsze, naturalne warunki do rozwoju. Skóra oddycha, nie poci się, ma miękkie i delikatne podłoże.

z10233467qjesienne-spacery-i-harce-na-dworze-wymagaja-przede

Buty na jesień młodzieżowe, w których nastolatek przechodzi prawie cały rok

Możesz zastanawiać się, jakie buty na jesień dla dziecka będą najlepsze, jeśli Twoja pociecha ma już naście lat, a przy tym również swoje zdanie dotyczące mody i tego, co jej się podoba, a co nie. W wyborze obuwia dla nastolatka warto kierować się również tym, co jest obecnie popularne. Dzieci w tym wieku bardzo nie lubią odstawać od reszty. Często wybierają dość zachowawcze modele ubrań, czyli takie, które noszą również ich rówieśnicy. W przypadku obuwia, bardzo dobrze sprawdzą się tutaj wszelkiego rodzaju buty sportowe, np. wykonane z trochę grubszego materiału. Doskonałe będą Air Maxy, które są jednymi z najpopularniejszych modeli obuwia sportowego. Nadają się do noszenia w zasadzie od kwietnia do końca października, czasem dłużej.

Chcąc kupić typowo jesienne obuwie, nie warto myśleć o nim jak o czymś, co można nosić tylko w tym sezonie. Jak widać z powyższych przykładów, wiele butów sprawdzi się niemalże przez cały rok. Nawet gdyby miały nie być najtańsze, to taka inwestycja się opłaci. Będziemy mieć porządne, wygodne obuwie na cały rok, za cenę dwóch tańszych modeli, które zazwyczaj niszczą się po już po dwóch miesiącach noszenia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]